- TEFAL

Цена
€33 00 / 64 54 лв
с ДДС
В Наличност
Пасаторът Tefal Turbomix е специално проектиран да прави готвенето по-лесно и все по-вкусно всеки ден.
С една скорост за повече удобство получавате оптимални резултати при миксиране на разнообразие от продукти и рецепти само с едно натискане на бутона.С 350W мощност пасирането става бързо и без усилие, докато остриетата ZELKROM осигурават максимална здравина ден след ден.Tefal Turbomix предлага разнообразие от усъвършенствани функции като лесно почистване в съдомиялна машина на подвижните компоненти и ергономична дръжка с прилепваща текстура за повишен комфорт.Пасаторът също има протектор против пръски, за да поддържа кухненския плот чист по време готвене.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Мощност, W | 350 W |
| Импулсен режим | - |
| Брой скорости | 1 speed |
| Материал на накрайника | Stainless steel |
| Мини чопър | - |
| Фина бъркалка | - |
| Накрайник за майонеза | - |
| Възможност за миене в съдомиялна машина | yes |
| Цвят | Black |
| Други | Container 0.8 liters |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Импулсен режим | Не |
| Брой скорости | 1 |
| Мини чопър | Не |
| Фина бъркалка | Не |
| Накрайник за майонеза | Не |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | Кухненски уреди |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 1.03кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 350 |
| Степени на скорост (count) | 2 |
| Материал на накрайника | Неръждаема стомана |
| Турбо функция | Да |
| Безжичен | Не |
| Брой приставки (count) | 1 |
| С телена бъркалка | Не |
| С чопър | Не |
| Обем на чашата (L) | 0.8 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 1.03кг |
Потапящ пасатор Tefal HB121838 Turbomix Black – 350W, метален крак, 2 ножа
Смесвайте, пасирайте и приготвяйте гладки кремове с потапящия пасатор Tefal HB121838 Turbomix. Мощният 350W мотор и металният крак с 2 ножа осигуряват отлични резултати за супи, сосове и смутита. Ергономичният дизайн и турбо функцията ви дават допълнителна мощност, когато е необходимо.
Ключови Предимства
- Мощен 350W мотор – Ефективно пасиране за разнообразни съставки.
- Метален крак – Издръжлив и лесен за почистване, подходящ за горещи течности.
- Система с 2 ножа – Осигурява равномерно пасиране и нарязване.
- Турбо функция – Незабавна допълнителна скорост за трудни задачи.
- Ергономична дръжка – Удобен захват за продължителна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 350 W |
| Материал на накрайника | Неръждаема стомана |
| Брой ножове | 2 |
| Турбо функция | Да |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Потапящ пасатор Tefal HB121838
- Метален крак
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







